Zabiegi
Zabiegi usuwania żylaków
Przewlekła niewydolność żylna to choroba objawiająca się zmęczeniem, obrzękiem i bólem nóg, szpecącymi pajączkami żylnymi, żylakami czy owrzodzeniami żylnymi. Zabiegi usunięcia żylaków czy pajączków żylnych poprawiają wygląd naszych nóg, ale przede wszystkim to działania zdrowotne.
Czytaj więcej
Zabiegi ortopedyczne
Lecznica LIFE-MED posiada w swojej ofercie zabiegi ortopedyczne. Nowoczesne metody leczenia w ortopedii z wykorzystaniem: CZYNNIKÓW WZROSTU (osocze bogatopłytkowe, PRP) KOLAGENU KWASU HIALURONOWEGO
Czytaj więcej
Zabiegi chirurgiczne
Niektóre zmiany skórne jak kaszaki, tłuszczaki, włókniaki, brodawki oraz atypowe znamiona powinny być wycinane chirurgicznie. Nasza Lecznica dysponuje salą zabiegową, na której możliwe jest wykonywanie tego rodzaju zabiegów. Wykonuje się je w znieczuleniu miejscowym.
Czytaj więcej
Zabiegi ginekologiczne
Wkładka wewnątrzmaciczna jest bardzo popularnym i skutecznym środkiem antykoncepcyjnym. Wkładka jest skuteczna przez wszystkie dni cyklu misięcznego i zależnie od typu może pełnić swą funkcję od roku do 5, a nawet do 12 lat. Skuteczność wkładek mierzona wskaźniekiem Pearla utrzymuje się poniżej 1.
Czytaj więcej
Zabiegi Laserem CO2
Laserem CO 2 można usunąć kurzajki, brodawki i inne narośla skórne, które nie noszą znamion nowotworowych, ale wyraźnie szpecą i przeszkadzają często w normalnym, komfortowym funkcjonowaniu. Laser CO2 potrafi się uporać z tego rodzaju zmianami już w ciągu jednej, kilkudziesięciominutowej wizyty.
Czytaj więcej
Botoks
Botox – toksyna botulinowa – to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych.
Czytaj więcej
Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy występuje niekatulanie w naszym organizmie i decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry.
Czytaj więcej