O Nas

o-nas-smallLecznica Life-med powstała w roku 1995 i była pierwszym, prywatnym zakładem opieki zdrowotnej w Grodzisku Mazowieckim. Pomysłodawcą utworzenia takiej placówki był ś.p.prof. Krzysztof Mlosek – specjalista radiolog. Właścicielem firmy jest dr hab n. med. Robert Krzysztof Mlosek – specjalista medycyny nuklearnej, a dyrektorem lecznicy jest Monika Jażdżyk.

Początkowo firma zajmowała niewielki lokal przy ul. 1 Maja 15 w Grodzisku Mazowieckim a działalność ograniczona była do wykonywania badań RTG i usług stomatologicznych. Wychodząc jednak ku potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów stopniowo poszerzaliśmy gamę usług, zatrudniając lekarzy różnych specjalności medycznych oraz zwiększając ofertę z zakresu diagnostyki. W roku 2007 przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. T.Kościuszki 29.
Obecnie zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę medyczną w oparciu o znakomitych lekarzy specjalistów oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. 

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom usług medycznych na najwyższym poziomie w związku z czym stale rozszerzamy swoją ofertę, zatrudniany nowych specjalistów oraz inwestujemy w najnowszej generacji sprzęt medyczny.